Polityka Wysyłki i Zwrotów

Zwroty i Wymiany:

W Motybe™ staramy się, aby nasze opisy produktów były tak szczegółowe, jak to możliwe, aby nie było żadnych niespodzianek, gdy otrzymasz nasze produkty.

Chcemy, aby nasi klienci dokładnie wiedzieli, co zamawiają.

Polityka Anulowania Zamówienia:

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do szybkiego przetwarzania wszystkich zamówień złożonych na naszej stronie internetowej.

Większość zamówień jest przetwarzana w ciągu 12 godzin. Jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz anulować swoje zamówienie, wyślij do nas e-mail na adres contact@Motybe.com tak szybko, jak to możliwe.

Ponieważ zdecydowana większość artykułów dostępnych w magazynie jest przetwarzana i/lub wysyłana w ciągu 12 godzin, ważne jest, aby skontaktować się z nami w tym okresie, abyśmy mogli spróbować anulować zamówienie, zanim zostanie przetworzone i/lub wysłane.

Żądania anulowania zamówienia nie mogą być rozpatrywane, jeśli zostało ono już przetworzone.

Błędy Adresowe:

To Twoja odpowiedzialność, aby upewnić się, że adres jest poprawny i szybko powiadomić nas o wszelkich zmianach. Ta zmiana może być dokonana tylko wtedy, gdy Twoje zamówienie nie zostało jeszcze przetworzone.

Nie ponosimy odpowiedzialności za nieprawidłowe informacje dotyczące wysyłki. Nie jesteśmy również odpowiedzialni za zamówienia, które zostały odrzucone lub nie mogą być dostarczone (nieosiągalne adresy, niekompletne adresy itp.).

W takich przypadkach te paczki mogą zostać do nas zwrócone, ale nie zawsze.

Jeśli Twoje zamówienie zostanie zwrócone do nadawcy, oferujemy zwrot pieniędzy za zamówienie minus koszty wysyłki, lub proponujemy ponowną wysyłkę, według Twojego wyboru.

Masz prawo do ponownej wysyłki lub zwrotu zamówienia tylko wtedy, gdy paczka zostanie odebrana przez nadawcę.

Dostawa:

Czas dostawy wynosi od 10 do 15 dni.

Polityka Zwrotów:

Akceptujemy zwroty* z jakiegokolwiek powodu!

Czy jesteś niezadowolony, czy po prostu zmieniłeś zdanie. Nasza polityka zwrotów wynosi 14 dni od momentu otrzymania produktów.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony, po prostu wypełnij formularz zwrotu.

Podpisz go i wyślij razem z paczką na adres, który wskażemy, gdy napiszesz do naszego wsparcia.